יועץ משכנתאות
יכול לחסוך לך עשרות אלפי שקלים במשכנתא

כשאתה לוקח משכנתא, אתה חושש מעלייה בריבית, אתה חושש מסיכונים מיותרים ואתה חושש מחוסר שקיפות של הבנק. אתה צריך יועץ שמכיר טוב- טוב את התחום כדי לקבל את המשכנתא הרווחית ביותר!

פגישת ייעוץ אחת יכולה לשנות את העתיד הכלכלי שלך!

בפגישה נבחן לעומק את מצב המשכנתא שלך, נשקול את הצרכים והסיכונים, ונעשה הכל כדי לקבל את המשכנתא הרווחית ביותר

לקוחות מספרים

למה טוב שלא סמכתי על הייעוץ של הבנק

פ.ל. פתח תקווה
יצרתי קשר עם מח' ההשקעות של הבנק שלי בהולנד על מנת להעביר את תיק ההשקעות שלי לניהול המקצועי של הבנק. הדבר היה נראה לי צעד נבון מכיוון שסברתי כי בנקים אמורים לדאוג לאינטרס של הלקוחות. כאשר קיבלתי את ההצעה הראשונית לבניית התיק ביקשתי מיששכר לבחון אותה. יששכר גילה כי 30% מהתיק היה מורכב מקרנות נאמנות של הבנק עצמו. זאת ועוד, חלק מהקרנות היו חדשות או עם ביצועי חסר. יששכר הכין דוח מפורט עם הממצאים שלו והנחה אותי איך להתכונן לפגישה עם מנהל ההשקעות. הבנק קיבל את ההערות של יששכר והכין הצעה חדשה לתיק ההשקעות שהכיל 5% קרנות in house בלבד, והיתר היו השקעות באיכות גבוהה מאד עם ביצועים טובים. יששכר דאג לי שאתחיל ברגל ימין!

כמעט הפסדתי עשרות אלפי שקלים במיחזור משכנתא

ס.פ חיפה
הייתה לי משכנתא בריבית פריים בלבד. הבנק התקשר אלי וניסה לשכנע אותי למחזר את המשכנתא ולקחת מסלול עם ריבית קבועה. התייעצתי, כמו בכל עניין פיננסי, עם יששכר. הוא בדק וחישב והגיע למסקנה כי אם אמחזר את המשכנתא אפסיד בוודאות בחמש השנים הראשונות ואולי ארוויח החל מהשנה השישית. יששכר המליץ לי חד-משמעית לא למחזר את המשכנתא ובזכותו נמנע לי הפסד של עשרות אלפי שקלים. ס. פ. חיפה

איך חסכתי 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא

ל.ש תל אביב
הייתה לי משכנתא בריבית פריים בלבד. הבנק התקשר אלי וניסה לשכנע אותי למחזר את המשכנתא ולקחת מסלול עם ריבית קבועה. התייעצתי, כמו בכל עניין פיננסי, עם יששכר. הוא בדק וחישב והגיע למסקנה כי אם אמחזר את המשכנתא אפסיד בוודאות בחמש השנים הראשונות ואולי ארוויח החל מהשנה השישית. יששכר המליץ לי חד-משמעית לא למחזר את המשכנתא ובזכותו נמנע לי הפסד של עשרות אלפי שקלים.

לקוחים משכנתא? ממחזרים משכנתא?
אתם צריכים מישהו עם ידע פיננסי מקיף ונסיון מוכח שחושב אך ורק על האינטרסים שלך!

כאשר בנק מציע לך משכנתא, הוא חושב גם על הרווחים שלו.

אתה צריך מישהו שינהל משא ומתן מול הבנקים, ישקול את ההבדלים ויחשוב רק עליך!

מישהו כזה שיודע גם לעמוד מול הבנקים ולהתמודד מולם.

נעים להכיר

שמי יששכר פולק אני יליד הולנד, ומומחה פיננסי.
יש לי ניסיון של כ- 35 שנה בבנקאות ובחברות רב לאומיות בארץ ובהולנד עם הכרות טובה של הבנקאות בארץ ובחו”ל.
לפני כעשר שנים ניהלתי מאבק מול הבנק הגדול ביותר בשוויץ לטובת בעלי חשבון עם תיקי השקעות מנוהלים וזכיתי במאבק. הטענה שלי, שהבנק ניהל את התיקים קודם כל לטובתו ולא לטובת הלקוחות, התקבלה.
אז נפל לי האסימון – אנשים רבים שיש להם כסף לא מבינים מספיק בכסף וההשקעות שלהם ולא יודעים להתמודד לבד מול בנקאיים ואנשי מקצוע אחרים.
מאז זו השליחות שלי, לא לתת יותר לאנשים להתמודד לבד אלא לסייע ולהכווין אותם בפיננסים שלהם.
מאז החלטה זו, אני מנהל משרד לייעוץ וליווי לקוחות פרטיים בתחום הפיננסי וההשקעות בארץ ובחו”ל.

רוצים משכנתא רווחית?