יעוץ וליווי השקעות

עולם ההשקעות מגוון, סבוך ומורכב ומכיל שלל אפשרויות של מכשירים פיננסים ומבחר אסטרטגיות השקעה. רוב הציבור אינו מודע לניואנסים ולהבדלים בין העוסקים בתחום, יועצי השקעות, בתי השקעות ומנהלי תיקים בארץ מול בנקים בחו”ל, שלעתים קרובות מאד מנוסים בניהול תיקי השקעות.

לקוחות רבים המבקשים להשקיע נכון אינם יודעים כיצד לצאת מהמבוך ועם מי להתייעץ על מנת לקבל את ההכוונה הטובה, הנכונה והמתאימה ביותר לאינטרסים שלהם.

למשרד הייעוץ “פולק פיננסים והשקעות” וליששכר העומד בראשו, ניסיון רב וידע עצום בתחום ההשקעות הפיננסיות. יששכר זוכה למוניטין רב בשל היכולת להעניק יעוץ מקצועי, אמין ואובייקטיבי מתוך ניסיון בינלאומי של עשרות שנים ומתן מענה התפור למידות הלקוח ולצרכיו הפיננסיים.

הניסיון הרב של יששכר הוביל לא פעם לכך שלאחר בחינת התיק ברזולוציה של השקעות פרטניות נתגלו דיווחים לקויים, השקעות לא איכותיות, עלויות נסתרות, עמלות גבוהות, תשואות נמוכות מתיקי השקעות דומים או מדדי ייחוס (benchmarks) רלוונטיים ועוד.

המשרד אינו מנהל השקעות ולא מתחרה במנהלי תיקים, בנקים או בתי השקעות, אך כמבקר וכיועץ פיננסי בכיר, חשוב ליששכר כי לקוחותיו יכירו את אפיקי ההשקעה הקיימים כגון: מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל, אופציות, מטבעות שונים ועוד, יבינו מה כל אפיק מציע ובעיקר ידעו כיצד להגן על האינטרסים שלהם ועל הנכסים הפיננסים.

ליששכר הבנה והיכרות מעמיקה עם שוקי ההון ושוקי הכספים בארץ ובעולם, הוא מלווה את לקוחותיו בפגישות עם גורמים מקצועיים, יועצי השקעות ומנהלי תיקים. המשרד פועל ללא לאות לאתר מוסדות פיננסים, בנקים או בתי השקעות המתאימים ביותר לפרופיל הלקוח ולאפשר ללקוחות ליהנות מהרמה המקצועית הגבוהה ביותר בתחום ניהול ההשקעות, הן בארץ והן בחו”ל. זאת במטרה למקסם את האפשרויות ולהשיג עבור הלקוח את התנאים האופטימאליים, ובכך להעניק לו תחושת ביטחון ושקט נפשי שההשקעות שלו בידיים טובות ונאמנות.

סגירת תפריט