יעוץ וליווי פיננסי

יציבות כלכלית – זה לא בשמיים!

המשרד מלווה יחידים ומשפחות בדרכם לייעל ולשפר את ההתנהלות הכלכלית ולייצר ביטחון ויציבות. המטרה המרכזית היא הענקת כלים לניהול תקציב משפחתי יעיל ואפקטיבי, והתוויית תוכנית פעולה שתייצר סדר ואיזון במצבם הפיננסי ותשמור על יציבות כלכלית לאורך זמן.

עולם השפע המודרני יוצר מצבים רבים בהם אנשים נכנסים לסחרור כלכלי, הסוחף את כל המשפחה הגרעינית ולעיתים גם את המשפחה הרחבה. הרצון לרכוש כמה שיותר, אל מול הקלות של קבלת אשראי, ההלוואות בקליק ופריסה לתשלומים, יוצרת מצבים חמורים של הצטברות מינוסים וגלישה לחובות עתק.

יששכר מלווה באופן אישי את הלקוחות לאורך תהליך ההבראה הפיננסית, במטרה לספק להם כלים להתנהלות כספית נכונה בחיי השגרה. כלים אשר בהכרח יובילו לאיזון פיננסי, חסכון משמעותי בהוצאות השוטפות ואפשרות לחסוך כספים לטווח ארוך וליהנות מהפירות.

התהליך מתבצע בשיתוף פעולה צמוד עם בני המשפחה כולה, כאשר ראשית בוחנים את המצב הקיים, כולל כושר ההשתכרות, הכנסות ממקורות אחרים, הוצאות שוטפות ועתידיות, עתודות כספיות, חסכונות,  חובות כגון הלוואות, מסגרות אשראי מנוצלות ומשכנתא ועוד, בשלב הבא מנתחים את כלל הנתונים ויוצרים תמונת מצב ברורה שמהווה נקודת זינוק לשינוי המיוחל.

כעת ניתן לגשת למיקרו, בחינה מחודשת של כל הוצאה, קיימת ועתידית, חיפוש יצירתי של מקורות הכנסה נוספים, בניית אסטרטגיה משפחתית ליציאה מהמינוס וגיבוש תוכנית הבראה. הכל תוך יצירת מדרג סדרי עדיפויות והכנת מתווה ליצירת חסכונות ושמירה עליהם לעתיד. לעיתים הליווי כולל גם סיוע בניהול מו”מ מול הבנקים, חברות האשראי ושאר גופים, במטרה לצמצם עלויות ולקבל תנאים נוחים בהסדרת החובות.

התהליך כולו מלווה במתודולוגיות מקצועיות ובכלים פיננסיים הכוללים: תכנון תקציב, מאזן, בקרה תקציבית ועוד. בסיום התהליך לא נפרדים ושומרים על קשר טלפוני וכן נפגשים לפגישות מעקב ובקרה. ניתן לומר ללא צל של ספק, כי משפחה העוברת ליווי אישי שכזה, זוכה בכל הקופה, גם חינוך פיננסי לדור הצעיר וגם שקט נפשי בניהול הכספי.

סגירת תפריט