בס"ד

משכנתא? רק עם ליווי צמוד שדואג לאינטרסים שלכם!

בלי הנסיון והידע הנכון תשלמו לבנק עוד מאות אלפי שקלים עבור המשכנתא. 

שמי יששכר פולק מומחה פיננסי כבר 35 שנים שמכיר את המערכת הבנקאית גם בארץ וגם בחו"ל. עזרתי ללקוחות רבים להשיג משכנתא בתנאים מעולים, עם ליווי צמוד ושקט נפשי מתחילה ועד סוף.

כך עזרתי לאנשים ביעוץ משכנתאות

איך יועץ משכנתאות יכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים ?

לפקיד בבנק שאחראי על המשכנתאות יש אינטרס מרכזי אחד והוא להשיג עבור הבנק את העסקה הטובה ביותר. על חשבונכם !

מה שאומר שתשלמו לבנק הרבה יותר ממה שאתם צריכים באמת לשלם.
ליווי אישי יד ביד של יועץ מנוסה שעובד עבורכם ולא עבור הבנק, יגרום לכך שתקבלו מהבנק משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורכם, בכך תחסכו עד מאות אלפי שקלים.

מתלבטים? צרו איתי קשר עכשיו

תהליך הליווי

 • בתהליך הליווי והייעוץ נכיר לעומק מה בדיוק אתם צריכים ומה האפשרויות העומדות בפניכם.
 • אבדוק מול הבנקים השונים את כל האופציות ואנהל עבורכם משא ומתן תוך דאגה מלאה לאינטרסים שלכם ומהר מאוד תגלו שיש מסלול הרבה יותר חסכוני עבורכם ממה שהבנק הציע לכם קודם.
 • אסביר לכם כל צעד וכל שלב בדרך כדי שתקבלו משכנתא מהירה, אחראית, חסכונית לאורך שנים.
 • תוכלו לישון בשקט לאורך שנים בבית החדש שלכם!

לקוחות מספרים

מבנה תהליך הליווי

תהליך היעוץ והליווי שלנו כולל 4 שלבים:

 1. קודם כל שקט נפשי  – לדעת שיש מומחה שמלווה אותך צעד צעד, שלא יתן לך לעשות שום טעות בדרך ושיעזור לך למצוא את המסלול הכי נכון עבורך שלא ישעבד אותך לאורך שנים לריביות מטורפות.

   

  ייעוץ סופר מקצועי גם במצבים מורכבים יותר – אחרי 35 שנים אני מכיר את המערכת כל כך טוב ויודע למצוא פתרונות גם כשלא הכל הולך חלק… תתפלאו לגלות הפתעות והצעות שלא ידעתם שאפשר להשיג.

   

  חיסכון משמעותי בכסף  – כיועץ משכנתאות טוב שמבין בבנקים ומכיר את כל המסלולים והתמהילים ועובד עם בנקים בארץ ובחו”ל – יכול לחסוך לך מאות ומאות אלפי שקלים! כל כסף וזמן שתשקיע עכשיו בייעוץ אחראי ומקצועי יחזור אליך עם ריבית דריבית בהמשך!

   

  לחסוך בירוקרטיה וטרטור – עוזר לך לעשות סדר, להכין הכל מראש, להתנהל מול הבנקים בלי לחץ ובלי טרדות נוספות. ובינינו מי אוהב להתעסק עם בירוקרטיות מיותרות?

צרו איתי קשר ואוכל לעזור לכם לקבל משכנתא

למה חשוב לקחת יועץ

קודם כל שקט נפשי  – לדעת שיש מומחה שמלווה אותך צעד צעד, שלא יתן לך לעשות שום טעות בדרך ושיעזור לך למצוא את המסלול הכי נכון עבורך שלא ישעבד אותך לאורך שנים לריביות מטורפות.

ייעוץ סופר מקצועי גם במצבים מורכבים יותר- אחרי 35 שנים אני מכיר את המערכת כל כך טוב ויודע למצוא פתרונות גם כשלא הכל הולך חלק… תתפלאו לגלות הפתעות והצעות שלא ידעתם שאפשר להשיג.

חיסכון משמעותי בכסף – כיועץ משכנתאות טוב שמבין בבנקים ומכיר את כל המסלולים והתמהילים ועובד עם בנקים בארץ ובחו”ל- יכול לחסוך לך מאות ומאות אלפי שקלים! כל כסף וזמן שתשקיע עכשיו בייעוץ אחראי יחזור אליך עם ריבית בהמשך!

לחסוך בירוקרטיה וטרטור- עוזר לך לעשות סדר, להכין הכל מראש, להתנהל מול הבנקים בלי לחץ ובלי טרדות נוספות, ובינינו מי אוהב להתעסק עם בירוקרטיות מיותרות

משרד

0723-910788

מייל

global@polakinvestments.com

פקס

03-6048656

צרו איתי קשר ואעזור לכם לקבל משכנתא