אודות

"פולק פיננסים ומשכנתאות" הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הפיננסים, המשכנתאות וההשקעות, בין היתר בייעוץ פיננסי במובן הרחב ביותר, יעוץ משכנתאות – כולל הגיל הזהב ומסורבי בנקים, יעוץ וליווי לכלכלת המשפחה, והשקעות פיננסיות ונדל"ן.

למשרד ולעומד בראשו, ניסיון ומוניטין רב בייעוץ למשפחות, יחידים ועמותות בתחומי הליבה.
את המשרד הקים יששכר פולק מתוך חזון ומטרה להוביל את התחום הפיננסי, ללוות לקוחות בנבכי הבירוקרטיה ולהעניק שירות אדיב ומקצועי, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, יושרה, מסירות ואחריות.
פנייה ל"פולק פיננסים ומשכנתאות" מבטיחה ללקוחות ביטחון בכך שהם נמצאים בידיים טובות, עם שאיפה מתמדת לחיזוק המעמד הפיננסי, שיפור
בתנאים, חסכון בהוצאות והגדלת הכנסות באופן משמעותי.
ליששכר פולק מעל ל-30 שנות ניסיון בעולם הפיננסי, הוא כיהן כמבקר פנים בבנקים גדולים וחברות רב לאומיות בארץ ובעולם, ניהל יחידות בקרה של חדר עסקאות וקופות גמל והיה אחראי על בקרה קפדנית של סכומי עתק.

כחלק מתפקידו כמבקר פנים, עסק יששכר בחשיפת מעילות ואי סדרים בניהול השקעות ועסקאות פיננסיות מורכבות. במישור הפרטי, ניהל בהצלחה מאבק נגד אחד הבנקים הגדולים בעולם, עבור בעלי חשבון.

את כל הניסיון והערכים עמם פעל לאורך השנים, הביא עמו יששכר למשרד.
הלקוחות המגוונים מהארץ ומן העולם זוכים לליווי אישי ומעורבות בכל תיק ועסקה.
מאחר ויששכר מכיר היטב את התרבות העסקית האירופאית והנו דובר ארבע שפות על בוריין, יש לו אפשרות להתנהל בעברית, הולנדית אנגלית, גרמנית ואף בצרפתית, מה שמעניק ללקוחותיו
שקט נפשי בפרויקטים הבינ"ל.
ערכי הליבה, המנתבים את המשרד, הם תודעת שירות גבוהה, דיוק ודייקנות, שאיפה מתמדת למצוינות ושיפור מתמיד במטרה להוביל את הלקוחות אל עבר המטרה וההצלחה.

“לקבוע מטרות זה הצעד הראשון בהפיכת הבלתי נראה לנראה.” (~ טוני רובינס)