פגישה אחת עם יועץ פיננסי
יכולה
לשנות את העתיד הכלכלי שלך!

יחד ניצור וניישם תוכנית שתעזור לך להגיע לעתיד הכלכלי שאתה שואף אליו

משקיע כסף?
אתה צריך מישהו עם ידע פיננסי מקיף וניסיון מוכח,
שישקול את כל הנתונים הפיננסיים שלך
ויכין תוכנית שתקדם אותך!

כאשר מוסד פיננסי מנהל את ההשקעה שלך, הוא חושב גם על הרווחים שלו.

אתה צריך מישהו שדואג לכספים וההשקעות שלך ויחשוב רק עליך!

מישהו כזה שיודע גם לעמוד מול כל הגורמים המקצועיים ולהתמודד מולם.

לקוחות מספרים

הפסדתי 70,000 פאונד בהשקעה בחו"ל

איך יששכר עלה על זה ועזר לי
י.פ. אזור השרון
בבעלותי מספר תיקי השקעות, הן בארץ והן בחו"ל. יששכר בחן וניתח את כולם. הוא הבחין מיד כי אחד מהתיקים המיועצים בבנק בחו"ל הניב מידי שנה 3% פחות מתיק מנוהל של אותו בנק עם אותו פרופיל סיכון. ההפסד הכולל במשך שלוש שנים, עד שיששכר בדק ופקח את עיני, הסתכם בכ- 70,000€. תודה יששכר שהראית לי את הדרך להגדיל רווחים בלי להוסיף סיכון!

הבנק לא סיפר לי את כל האמת על ההשקעה שלי

ס. פ. חיפה
היה לי תיק השקעות מנוהל בבנק גדול ומכובד באירופה. התברר כי הבנק השקיע חלק מההון שלי בקרנות נאמנות שלו עצמו (in house funds) עם ביצועי חסר במשך שנים, ויששכר גילה זאת. היה ויכוח בין יששכר לנציג הבנק למה הבנק לא משתמש בקרנות של בנקים אחרים בתיקי ההשקעות שלו. יששכר דחה את כל התירוצים שקיבל והודות לנחישותו, בסופו של דבר נציג הבנק נכנע והודה כי יששכר צודק. במילים אחרות, הבנק קודם כל דואג לאינטרסים שלו ולאחר מכן ללקוחות. יששכר המליץ לעבור לבנק אחר.

הפסדתי כסף בגלל התנהלות הבנק בשוויץ

איך יששכר נלחם והציל את הכסף שלי
ה. ל עפולה
בעבר היה לי תיק השקעות שנוהל באחד הבנקים הגדולים בשוויץ. ב-2008, בזמן המשבר הפיננסי, הבנק הגדיל את אחזקת הלקוחות שלו באחת מקרנות הנדל"ן שהבנק ניהל, מכיוון שהקרן סבלה ממחנק אשראי. כעבור מספר חודשים הבנק הודיע על סגירת הקרן וחיסולה במהלך חמש השנים הקרובות. באותה נקודת זמן הייתי בהפסד של כ- 50% באותה קרן. ס. פ. חיפה

למה טוב שלא סמכתי על הייעוץ של הבנק

פ.ל. פתח תקווה
שקיבלתי הצעה ראשונית לבניית תיק השקעות בבנק שלי בהולנד. ביקשתי מיששכר לבחון אותה. יששכר גילה כי 30% מהתיק היה מורכב מקרנות נאמנות של הבנק עצמו. חלק מהקרנות היו חדשות או עם ביצועי חסר. יששכר הכין דוח מפורט עם הממצאים שלו והנחה אותי איך להתכונן לפגישה עם מנהל ההשקעות. הבנק קיבל את ההערות והכין הצעה חדשה לתיק ההשקעות שהכיל 5% קרנות in house בלבד, והיתר היו השקעות באיכות גבוהה מאד עם ביצועים טובים. יששכר דאג לי שאתחיל ברגל ימין!

כמעט הפסדתי עשרות אלפי שקלים במיחזור משכנתא

ס.פ חיפה
הייתה לי משכנתא בריבית פריים בלבד. הבנק התקשר אלי וניסה לשכנע אותי למחזר את המשכנתא ולקחת מסלול עם ריבית קבועה. התייעצתי, כמו בכל עניין פיננסי, עם יששכר. הוא בדק וחישב והגיע למסקנה כי אם אמחזר את המשכנתא אפסיד בוודאות בחמש השנים הראשונות ואולי ארוויח החל מהשנה השישית. יששכר המליץ לי חד-משמעית לא למחזר את המשכנתא ובזכותו נמנע לי הפסד של עשרות אלפי שקלים. ס. פ. חיפה

איך חסכתי 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא

ל.ש תל אביב
הייתה לי משכנתא בריבית פריים בלבד. הבנק התקשר אלי וניסה לשכנע אותי למחזר את המשכנתא ולקחת מסלול עם ריבית קבועה. התייעצתי, כמו בכל עניין פיננסי, עם יששכר. הוא בדק וחישב והגיע למסקנה כי אם אמחזר את המשכנתא אפסיד בוודאות בחמש השנים הראשונות ואולי ארוויח החל מהשנה השישית. יששכר המליץ לי חד-משמעית לא למחזר את המשכנתא ובזכותו נמנע לי הפסד של עשרות אלפי שקלים.

נעים להכיר

שמי יששכר פולק אני יליד הולנד, יועץ ומומחה פיננסי.
יש לי ניסיון של כ- 35 שנה בבנקאות ובחברות רב לאומיות בארץ ובהולנד עם הכרות טובה של הבנקאות בארץ ובחו”ל.
לפני כעשר שנים ניהלתי מאבק מול הבנק הגדול ביותר בשוויץ לטובת בעלי חשבון עם תיקי השקעות מנוהלים וזכיתי במאבק. הטענה שלי, שהבנק ניהל את התיקים קודם כל לטובתו ולא לטובת הלקוחות, התקבלה.
אז הבנתי – אנשים רבים שיש להם כסף לא מבינים מספיק בכסף וההשקעות שלהם ולא יודעים להתמודד לבד מול בנקאיים ואנשי מקצוע אחרים.
מאז זו השליחות שלי, לא לתת יותר לאנשים להתמודד לבד אלא לסייע ולהכווין אותם בפיננסים שלהם.
מאז החלטה זו, אני מנהל משרד לייעוץ וליווי לקוחות פרטיים בתחום הפיננסי וההשקעות בארץ ובחו”ל.

פגישה אחת עם יועץ יכולה לשנות את העתיד הכלכלי שלך!

בפגישה נבחן לעומק את מצב הכספים וההשקעות שלך, נשקול את הצרכים והסיכונים, ונבין מה הצעדים שעליך לעשות כדי להרוויח יותר

אז למה אתה מחכה?
צור קשר עם יועץ פיננסי עוד היום