יעוץ וליווי השקעות נדל”ן

חו”למים ומגשימים – השקעות נדל”ן בארץ ומעבר לים.

מאחר שהשקעה בנדל”ן הפכה לאלטרנטיבה המובילה אל מול ההשקעות המסורתיות בבורסה, ומכיוון שמחירי הנדל”ן בארץ יקרים מאוד, משקיעים רבים החלו לחפש השקעות נדל”ניות במדינות ואזורים שונים.

לרבים קיים קושי להשקיע באופן עצמאי בנדל”ן בארה”ב, באירופה וככלל מעבר לים. ולמעשה, ישנם פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון, כגון יציבות פוליטית וכלכלית, אינפלציה, תנודתיות של המטבע, תחזיות מחירי נדל”ן, מיסוי והיטלים שונים וכד’ ויש לבדוק הכל היטב בעין מקצועית. משקיע שאינו בקיא ואינו מסוגל לעשות זאת לבדו, זקוק לאיש מקצוע אובייקטיבי, בעל ראייה כלכלית ופיננסית רחבה, המנתח את כל התמונה ומבין את הניואנסים והשוק.

השקעה מוצלחת בשלט רחוק!

המשרד מייעץ ומלווה אנשים פרטיים המבקשים לרכוש או להשקיע בנדל”ן, בעיקר בארה”ב ובמדינות שונות באירופה. ההשקעה מתבצעת דרך חברות נדל”ן ישראליות הפועלות באזורים שונים או באמצעות השקעה ישירה. הליווי כולל איתור חברות יזמות נדל”ן רלוונטיות להשקעה, בחינת החברות והעומדים בראשן, היסטוריית ההשקעות שבוצעו ותוצאותיהן. זאת במטרה להעניק ללקוחות ביטחון מקסימאלי בהשקעה ובאיכות הפרויקט, תוך בחינת מכלול הסיכויים והסיכונים.

אחד היתרונות בעבודה עם “פולק פיננסים והשקעות” היא העובדה שליששכר ניסיון בינ”ל עשיר והיכרות עמוקה עם תרבויות עסקיות שונות. הוא דובר ארבע שפות על בוריין, יש לו אפשרות להתנהל בעברית, הולנדית אנגלית, גרמנית ואף בצרפתית, מה שמעניק ללקוחותיו שקט נפשי בפרויקטים הבינ”ל.

סגירת תפריט