יעוץ פיננסי

התנהלות כלכלית תקינה מהווה אתגר משמעותי עמו מתמודדים רבים כמעט בכל מקום על פני הגלובוס. מדובר על נושא בעל רגישות גבוהה והשפעה על כל תחומי החיים והוא כולל מספר רמות: הדרכים הנכונות לייצר הכנסות, הדרך הבטוחה לשמור על הכסף, קבלת החלטות פיננסיות מיטביות, השקעות נבונות והתנהלות נכונה ליצירת ביטחון פיננסי בכל גיל ובכל שלב.

כולם מבינים כי החיים דינאמיים ומשתנים כהרף עין, לרבות כל מה שקשור להתנהלות פיננסית. אנשים אולי יודעים מה קורה איתם היום, אבל רובם אינם יכולים לנוח על זרי דפנה ולעצום עיניים לקראת העתיד. חשוב להתכונן לבאות ולתכנן בצורה מיטבית את העתיד ולדאוג לביטחון פיננסי אמיתי.

יש המאמינים כי הקושי הגדול ביותר בנושא הכלכלי הוא לייצר הכנסה, אך פעמים רבות הקושי הוא דווקא בהתנהלות נבונה ובשמירה על הכסף. לכן יש צורך ביעוץ וליווי של איש מקצוע המכיר את העולם הפיננסי על בוריו וחי את מכלול הניואנסים הקיימים בו במטרה לנתח היטב את המצב ולהעניק הכוונה מהוקצעת של ההתנהלות הנכונה ואפיקי ההשקעה הנכונים. זאת במטרה לשמר הכנסה קבועה ולייצר ביטחון כלכלי לטווחים ארוכים.

הזאת בדיוק המומחיות של יששכר פולק, בעל ידע וניסיון פיננסי וכלכלי עשיר של מעל 35 שנה. יששכר מכיר את המוסדות הפיננסיים בארץ ובחו"ל בהיבטים רבים, כמבקר של המערכת הבנקאית הוא יודע לבדוק וגם לשאול את השאלות הרלוונטיות ומתוך כך להגן על האינטרסים של הלקוח.

המשרד של יששכר מעניק יעוץ וליווי במתכונת הדומה לזו של מה שמוגדר פמילי אופיס, לגבי כל הקשור לנכסים, השקעות, עיזבונות וקבלת החלטות פיננסיות מיטביות. היעוץ מתחיל בשלב אפיון וניתוח מצב פיננסי קיים לרבות בחינת ההכנסות, הכנסה מעבודה, הכנסה פאסיבית, מענקים, נכסים פיננסיים והכנסה מנכסי נדל"ן, בשלב הזה נבחנות גם ההוצאות השוטפות, הקבועות והמשתנות לרבות הוצאות הבית, חינוך, פנאי, הלוואות
וחסכונות ועוד. על מנת לקבל תמונה מיטבית של הלקוח בוחן יששכר גם את התיק הפנסיוני וההגנות הביטוחיות, תיק השקעות וכד'. לאחר קבלת המידע וניתוחו יששכר מגבש יחד עם הלקוח תוכנית אסטרטגית בעלת ראייה לטווח הקרוב, הבינוני והארוך תוך צפי לעתיד, הכל כאמור נתפר ספציפיות לצרכים, רצונות, יכולות ודרישות הלקוח.

חשוב להבין את הניואנסים הקיימים בין לקוחות הנמצאים בצמתי חיים שונים, יששכר מודע לשונות ומבין כיצד להתאים את הכלים הפיננסיים הנכונים לכל סוג לקוח, בין אם מדובר על יעוץ כלכלי לזוגות לפני חתונה, יעוץ טרם הרחבת המשפחה, יעוץ לפני גירושין ובמהלכם, יעוץ לקראת פרישה לפנסיה, לגילאי הזהב ועוד, לכל צומת דרכים ישנן החלטות פיננסיות שיש לקבל וטוב יותר לקבל אותן תוך ליווי מקצועי.

ביטחון פיננסי עוסק בניהול יעיל של הכסף, זאת במטרה להבטיח שהעתיד יהיה יציב כלכלית ונטול דאגות קיומיות. מי שישכיל להבין שהייעוץ והליווי אינם שמורים רק לבעלי אמצעים וממון, וכל אחד יכול לייצר קרקע פיננסית יציבה, יזכה לבנות ביטחון כלכלי אמיתי.