יעוץ משכנתאות

רוכשים ומאושרים – הדרך הרכה לנטילת משכנתא!

המשרד מספק יעוץ וליווי בקבלת משכנתא לרכישת נכס למגורים או להשקעה וכן במקרים של שינויים במשכנתא קיימת (מחזור משכנתא). השירות מתמקד בהשגת חסכון מרבי בתשלום מרכיב הריבית לאורך כל התקופה, התאמה אופטימלית ליכולות הלקוח וכן הנחה משמעותית על העמלות.

פנייה ל”פולק פיננסים והשקעות” מבטיחה ללקוחות ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות מומחה, אובייקטיבי ובלתי תלוי, הבקיא בענף המשכנתאות ויודע לבנות את התמהיל הנכון והמתאים לכל לקוח, בדרישות וביכולות, תכנון אשר בסופו של דבר יחסוך כסף רב.

נטילת משכנתא אינה דבר של מה בכך, מדובר על הלוואה גדולה לטווח ארוך, היכולה להשפיע על מצבו הכלכלי של הלווה לאורך שנים. ההלוואה מורכבת מפרמטרים רבים ולכן את תהליך נטילתה צריך לנהל בצורה נכונה ומושכלת.

חשוב לדעת כי כאשר פונים לבנק, פוגשים את “יועצי הבית” המעוניינים, לעתים קרובות,  להעניק ללקוחות שירות שמיטיב בעיקר עם נותן השירות ולאו דווקא עם המקבל, דהיינו, הם מציעים את המשכנתא או ההלוואה שטובה לבנק ולא למבקש ההלוואה. כך שפנייה למשרד יעוץ עצמאי שאינו בעל אינטרס בחברה המממנת, מבטיחה אובייקטיביות בתהליך לקיחת המשכנתא ומאפשרת מו”מ אפקטיבי ככל שיידרש.

אחד האלמנטים המרכזיים בנטילת המשכנתא הנכונה, טמון ביכולת ההתאמה המרבית של תנאי ההלוואה למאפיינים הפיננסיים ולצרכים האישיים של אלו הלוקחים אותה. לכן פעולת היועץ כוללת הכנת פרופיל לווה לבחינת המצב הקיים, ניתוח הכנסות והוצאות עתידיות ובדיקת ההיסטוריה הבנקאית, זאת כדי לוודא היתכנות הלוואה. לאחר מכן בחינה מדוקדקת של התמהילים השונים והתאמתם לצרכים וליכולות הלקוח.

יששכר פועל ללא לאות להשיג את התנאים הטובים והמתאימים ביותר לכל לקוח באופן אישי, על מנת להפוך את הדאגה למשכנתא לחוויה קלה, רווחית ומשמחת.

סגירת תפריט