יעוץ פנסיוני

יעוץ פנסיוני עוסק בתכנון וניהול נכון של כספי החיסכון הפנסיוני הנחסכים במהלך החיים, במגוון רב של אפשרויות ומסלולים. החלטה נבונה ושקולה ומעקב קבוע אודות החיסכון קובעים את עתיד החוסך לאחר פרישתו ואת עתיד משפחתו, או חלילה אפילו טרם פרישתו, אם יאבד את חייו או את כושר עבודתו.

המשרד מעניק יעוץ פנסיוני מקצועי, אובייקטיבי ובלתי תלוי בכל הנושאים הפנסיוניים עבור לקוחות פרטיים. השירות כולל בין היתר: ניתוח מצב קיים, הערכת מאפייני החוסך בהווה ובעתיד ובניית תמהיל אופטימלי של מוצרי החיסכון בהתאמה אישית, בין היתר בחירה מדויקת של  קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה,  ביטוחי מנהלים ומכשירי השקעה שונים נוספים. הכל מתבצע תוך בחינת רמות הסיכון, בדיקת מוניטין החברה המנהלת, ניצול אופטימלי של הטבות מס ומיקוח ללא פשרות, על גובה דמי הניהול הנגבים.

למקצועיות ולאובייקטיביות היועץ משמעות חשובה והשפעה קריטית על התוצאות הפנסיוניות, כך לדוגמה: הפרש של 1% בתשואה השנתית הממוצעת במשך 40 שנות חיסכון בהפרשה ממוצעת של 1000₪ לחודש מסתכם בכ- 1,500,000₪ ביציאה לגמלאות. יש מישהו שמוכן לוותר על זה?

ליששכר ניסיון רב והיכרות עם העולם הפנסיוני על בוריו, הוא מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומסור במטרה להשיג את התשואות הטובות ביותר תמורת כספם ולקבל את המסלול המתאים והמדויק להם.  לקוחותיו של יששכר זוכים, לא רק לרמה מקצועית גבוהה ולתנאים הטובים ביותר, אלא גם לשקט נפשי והבנה שהוא דואג לאינטרסים שלהם על פני האחרים.