לשים את הכסף
במקום הנכון והבטוח !

ייעוץ פיננסי אישי ומקיף
ששם את הכספים שלך במקום הראשון!

ייעוץ משכנתאות

תכנון פיננסי מקיף

ליווי פיננסי

תכנון וליווי
השקעות

גיל הזהב

ייעוץ מקצועי שיקדם אותך

בין אם מדובר בתכנון פיננסי מקיף, ייעוץ לצורך משכנתא או עזרה בתכנון פיננסי בתהליך גירושין – בייעוץ מקצועי אבחן יחד אתך את כל האפשרויות, ואתן לך את הכלים המתאימים להשגת רווח ובטחון כלכלי מירבי.

כדי לחזק את האיתנות הפיננסית שלך ולהרוויח יותר מהכסף ומהנכסים הקיימים שלך

לקוחות שמספרים

הפסדתי 70,000 פאונד ולא שמתי לב

איך יששכר עלה על זה ועזר לי
בבעלותי מספר תיקי השקעות, הן בארץ והן בחו"ל. יששכר בחן וניתח את כולם. הוא הבחין מיד כי אחד מהתיקים המיועצים בבנק בחו"ל הניב מידי שנה 3% פחות מתיק מנוהל של אותו בנק עם אותו פרופיל סיכון. ההפסד הכולל במשך שלוש שנים, עד שיששכר בדק ופקח את עיני, הסתכם בכ- 70,000€. תודה יששכר שהראית לי את הדרך להגדיל רווחים בלי להוסיף סיכון!
י.פ. אזור השרון

הבנק לא סיפר לי את כל האמת על ההשקעה שלי

איך יששכר עלה על זה ומה הוא עשה?
פגשתי את יששכר לראשונה לפני כ- 25 שנה כשחיפשתי מישהו שינהל את העניינים הפיננסיים שלי. באותם ימים היה לי תיק השקעות מנוהל בבנק גדול ומכובד באירופה. בדיעבד התברר כי הבנק השקיע חלק מההון שלי בקרנות נאמנות שלו עצמו (in house funds) עם ביצועי חסר במשך שנים, ויששכר היה הוא זה שגילה את הדבר. אני זוכר ויכוח בין יששכר לנציג הבנק אודות השאלה למה הבנק לא משתמש בקרנות של בנקים אחרים בתיקי ההשקעות שלו. יששכר דחה את כל ההסברים והתירוצים שקיבל והודות לנחישות של יששכר בסופו של דבר נציג הבנק נכנע והודה כי המדיניות הזאת נקבעה מכיוון שבנקים אחרים פועלים באותה צורה. במילים אחרות, הבנק קודם כל דואג לאינטרסים שלו ולאחר מכן ללקוחות. יששכר המליץ לעבור לבנק אחר אולם העדפתי להישאר. יותר מאוחר השתכנעתי כי אכן עדיף להפסיק לעבוד עם "הבנק המכובד" הזה. ס. פ. חיפה

הפסדתי כסף בגלל התנהלות הבנק בשוויץ

איך יששכר נלחם והציל את הכסף שלי
ה. ל עפולה
בעבר היה לי תיק השקעות שנוהל באחד הבנקים הגדולים בשוויץ. ב- 2008, בזמן המשבר הפיננסי, הבנק הגדיל את אחזקת הלקוחות שלו באחת מקרנות הנדל"ן שהבנק ניהל, מכיוון שהקרן סבלה ממחנק אשראי. כעבור מספר חודשים הבנק הודיע על סגירת הקרן וחיסולה במהלך חמש השנים הקרובות. באותה נקודת זמן הייתי בהפסד של כ- 50% באותה קרן. ס. פ. חיפה

למה טוב שלא סמכתי על הייעוץ של הבנק

פ.ל. פתח תקווה
יצרתי קשר עם מח' ההשקעות של הבנק שלי בהולנד על מנת להעביר את תיק ההשקעות שלי לניהול המקצועי של הבנק. הדבר היה נראה לי צעד נבון מכיוון שסברתי כי בנקים אמורים לדאוג לאינטרס של הלקוחות. כאשר קיבלתי את ההצעה הראשונית לבניית התיק ביקשתי מיששכר לבחון אותה. יששכר גילה כי 30% מהתיק היה מורכב מקרנות נאמנות של הבנק עצמו. זאת ועוד, חלק מהקרנות היו חדשות או עם ביצועי חסר. יששכר הכין דוח מפורט עם הממצאים שלו והנחה אותי איך להתכונן לפגישה עם מנהל ההשקעות. הבנק קיבל את ההערות של יששכר והכין הצעה חדשה לתיק ההשקעות שהכיל 5% קרנות in house בלבד, והיתר היו השקעות באיכות גבוהה מאד עם ביצועים טובים. יששכר דאג לי שאתחיל ברגל ימין!

כמעט הפסדתי עשרות אלפי שקלים במיחזור משכנתא

ס.פ חיפה
הייתה לי משכנתא בריבית פריים בלבד. הבנק התקשר אלי וניסה לשכנע אותי למחזר את המשכנתא ולקחת מסלול עם ריבית קבועה. התייעצתי, כמו בכל עניין פיננסי, עם יששכר. הוא בדק וחישב והגיע למסקנה כי אם אמחזר את המשכנתא אפסיד בוודאות בחמש השנים הראשונות ואולי ארוויח החל מהשנה השישית. יששכר המליץ לי חד-משמעית לא למחזר את המשכנתא ובזכותו נמנע לי הפסד של עשרות אלפי שקלים. ס. פ. חיפה

איך חסכתי 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא

ל.ש תל אביב
הייתה לי משכנתא בריבית פריים בלבד. הבנק התקשר אלי וניסה לשכנע אותי למחזר את המשכנתא ולקחת מסלול עם ריבית קבועה. התייעצתי, כמו בכל עניין פיננסי, עם יששכר. הוא בדק וחישב והגיע למסקנה כי אם אמחזר את המשכנתא אפסיד בוודאות בחמש השנים הראשונות ואולי ארוויח החל מהשנה השישית. יששכר המליץ לי חד-משמעית לא למחזר את המשכנתא ובזכותו נמנע לי הפסד של עשרות אלפי שקלים.

אתה צריך מישהו עם ידע והבנה פיננסי מקיף ונסיון של מעל 35 שנה בעולם הפיננסי שחושב אך ורק על האינטרסים שלך!

לבנק יש מגוון אינטרסים, ולא תמיד מיטוב הרווחים שלך הוא האינטרס הראשון שלו.

אתה צריך מישהו שינהל את הכספים וההשקעות שלך ויחשוב רק עליך!

מישהו כזה שיודע גם לעמוד מול הבנקים ולהתמודד מולם.

נעים להכיר

שמי יששכר פולק אני יליד הולנד, ומומחה פיננסי.
יש לי ניסיון של כ- 35 שנה בבנקאות ובחברות רב לאומיות בארץ ובהולנד עם הכרות טובה של הבנקאות בארץ ובחו”ל.
לפני כעשר שנים ניהלתי מאבק מול הבנק הגדול ביותר בשוויץ לטובת בעלי חשבון עם תיקי השקעות מנוהלים וזכיתי במאבק. הטענה שלי, שהבנק ניהל את התיקים קודם כל לטובתו ולא לטובת הלקוחות, התקבלה.
אז נפל לי האסימון – אנשים רבים שיש להם כסף לא מבינים מספיק בכסף וההשקעות שלהם ולא יודעים להתמודד לבד מול בנקאיים ואנשי מקצוע אחרים.
מאז זו השליחות שלי, לא לתת יותר לאנשים להתמודד לבד אלא לסייע ולהכווין אותם בפיננסים שלהם.
מאז החלטה זו, אני מנהל משרד לייעוץ וליווי לקוחות פרטיים בתחום הפיננסי וההשקעות בארץ ובחו”ל.

רוצים לשמוע עוד?