“פולק פיננסים והשקעות” מתמחה בתחומי כלכלה, פיננסים והשקעות, בין היתר בליווי לרכישת נדל”ן בחו”ל, יעוץ משכנתאות, יעוץ וליווי לכלכלת המשפחה, השקעות פיננסיות ויעוץ פנסיוני. החזון של המשרד מיום הקמתו הוא להוביל את התחום הפיננסי, תוך מתן ערך מוסף ללקוחות, על ידי שמירה על סטנדרטים גבוהים, יושר, מסירות ואחריות.

המשרד מספק מגוון שירותים מותאמים ותפורים לצרכי הלקוחות בדגש על מקצועיות ללא פשרות, זמינות מלאה ויעילות. יששכר פולק דובר 4 שפות על בוריין והנו בעל קשרים ענפים בארץ ובחו”ל עם בנקים, בתי השקעות, פירמות עו”ד, חברות יזמות וניהול בתחום הנדל”ן ואנשי מקצוע נוספים, במטרה להעניק שירות שלם וכולל בתחומי העיסוק. פנייה ל”פולק פיננסים והשקעות” מבטיחה ללקוחות ביטחון בכך שהם נמצאים בידיים טובות, ורבים זוכים לחסכון כספי ולשיפור מצבם באופן משמעותי.

שירותי המשרד מתמקדים בכמה תחומים עיקריים:

יעוץ משכנתאותליווי רוכשי דירה בתהליך נטילת משכנתא מבנקים, במטרה להשיג חסכון מרבי ותנאים מיטביים. הליווי מבטיח: חסכון בתשלום מרכיב הריבית לאורך התקופה כולה, התאמה אופטימלית ליכולות הלקוח וכן הנחה משמעותית על העמלות, ניהול מו”מ מול הגורמים השונים עד לחתימה ולקבלת המימון. השירות ניתן גם בתיקים של מחזור משכנתא, משכנתא הפוכה ופרויקטים מורכבים הדורשים ידע, ניסיון ומיומנות.  

יעוץ וליווי לכלכלת המשפחה ליווי משפחות ויחידים לאורך ההתנהלות הכלכלית האישית, במטרה להכניס סדר ואיזון במצבם הפיננסי. התהליך כולל בין היתר: בדיקה וניתוח מצב קיים, הצעות לשיפור והתנהלות תקינה, ליווי מול הבנקים, חברות האשראי ומוסדות נוספים. כמו כן, בניית אסטרטגיה משפחתית להתנהלות בפועל ולבניית תוכניות חסכון, תוך שימוש בכלים פיננסיים כגון תכנון תקציב, מאזן ובקרה תקציבית.

יששכר מלווה באופן אישי את הלקוחות לאורך תהליך ההבראה הפיננסית, במטרה לספק להם כלים להתנהלות כספית נכונה בחיי השגרה. כלים אשר בהכרח יובילו לאיזון פיננסי, הגדלת הכנסות, חסכון משמעותי בהוצאות השוטפות ואפשרות לחסוך כספים לטווח ארוך וליהנות מהפירות.

יעוץ וליווי לרכישת נדל”ן בחו”ל ליווי אנשים פרטיים המבקשים להשקיע בנדל”ן בארה”ב ובמדינות השונות באירופה, באמצעות חברות נדל”ן ישראליות, או בהשקעה ישירה. הליווי כולל איתור חברות יזמות נדל”ן רלוונטיות להשקעה, בחינת החברות והעומדים בראשן, היסטוריית ההשקעות שבוצעו ותוצאותיהן, הכל במטרה להעניק ללקוחות ביטחון מקסימאלי בהשקעה ובאיכות הפרויקט, תוך בחינת מכלול הסיכויים והסיכונים.

יעוץ וליווי השקעות פיננסיות עולם ההשקעות מגוון, סבוך ומורכב ומכיל שלל אפשרויות של מכשירים פיננסים ומבחר אסטרטגיות השקעה. לקוחות רבים המבקשים להשקיע נכון אינם יודעים כיצד לצאת מהמבוך ועם מי להתייעץ על מנת לקבל את ההכוונה הטובה, הנכונה והמתאימה ביותר לאינטרסים שלהם.

למשרד הייעוץ “פולק פיננסים והשקעות” וליששכר העומד בראשו, ניסיון רב וידע עצום בתחום ההשקעות הפיננסיות. יששכר זוכה למוניטין רב בשל היכולת להעניק יעוץ מקצועי, אמין ואובייקטיבי, מתוך ניסיון בינלאומי של עשרות שנים ומתן מענה התפור למידות הלקוח ולצרכיו הפיננסיים. הניסיון הרב של יששכר, הוביל לא פעם לכך שלאחר בחינת התיק ברזולוציה של השקעות פרטניות נתגלו דיווחים לקויים, השקעות לא איכותיות, עלויות נסתרות, עמלות גבוהות, תשואות נמוכות מתיקי השקעות דומים או מדדי ייחוס (benchmarks) רלוונטיים ועוד.

יעוץ פנסיוני החלטה נבונה ושקולה ומעקב קבוע אודות החיסכון הפנסיוני קובעים את עתיד החוסך לאחר פרישתו ואת עתיד משפחתו, או חלילה אפילו טרם פרישתו, אם יאבד את חייו או את כושר עבודתו.

“פולק פיננסים והשקעות” מעניק יעוץ פנסיוני מקצועי, אובייקטיבי ובלתי תלוי בכל הנושאים הפנסיוניים עבור לקוחות פרטיים. השירות כולל בין היתר: ניתוח מצב קיים, הערכת מאפייני החוסך בהווה ובעתיד ובניית תמהיל אופטימלי של מוצרי החיסכון בהתאמה אישית.

ליששכר ניסיון רב והיכרות עם העולם הפנסיוני על בוריו, הוא מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומסור במטרה להשיג את התשואות הטובות ביותר תמורת כספם ולקבל את המסלול המתאים והמדויק להם. לקוחותיו של יששכר זוכים לשקט נפשי והבנה שהוא דואג לאינטרסים שלהם על פני האחרים.

“הזמן הטוב ביותר לנטוע עץ הוא לפני 20 שנה, הזמן השני הטוב ביותר הוא עכשיו” (~פתגם סיני)

סגירת תפריט